باشگاه مشتریان رادین؛ رادین کارت

سوالات متداول

 

کارت عضویت باشگاه مشتریان شرکت رادین هست که با اون میشه از خدمات و امکانات زیادی استفاده کرد و تخفیف های خوبی گرفت!!!
خب، خدمات رادین کارت متنوع و درحال افزایش هست. البته برای اطلاع کامل به منو ی رادین کارت چیست مراجعه کنید.
نکات زیادی در انتخاب شرکای تجاری ما دخیل است از جمله: 1. خدماتشون با کیفیت باشه 2. ماندگاری و سابقه داشته باشن 3. برخوردشون با مشتری خوب باشه(مشتری مداری) 5. متعهد به اجرای قرارداد با ما باشن 6. خدمات و محصولاتشون قیمت و هزینه مناسب و متعارفی داشته باشه
خیر، از اونجایی که ما بخش بازرسی و پشتیبانی داریم، با استفاده از بازخورد مشترکان محترم و اعلام رضایت و یا خدای نکرده نارضایتی خدمات دهنده بعد از بررسی دقیق در نوع قرارداد و یا اصل قرارداد تجدیدنظر میکنیم.
خیلی ساده میتونید با شماره های شرکت تماس بگیرید، یا از طریق سامانه پیامک و حتی سایت ارتباط بگیرید، البته شماره 09022020321 هم به صورت مستقیم میتونید در مواقع ضروری با بازرسی تماس بگیرید.
برای تهیه رادین کارت به منوی سفارش رادین کارت مراجعه کنید.

در هر بار سفارش، 10 تا رادین کارت به مشترک تعلق میگیره، این کارت ها برای یک بار استفاده هست و بعد از استفاده از خدمات ویا خرید اون رو بعد از تکمیل به طرف قرارداد رادین تحویل بدید. یه امکان عالی هم دارید میتونید اون رو به هر کسی که دوست دارید هدیه بدید!

خبرنامه

درباره رادین

باشگاه مشتریان رادین(رادین کارت)، روش نوینی برای بازاریابی و تبلیغات و فروش است که با ایجاد سه ضلع مشتری، رادین کارت و خدمات دهنده و یا فروشنده و با بکار گیری روش های مختلف فروش ایجاد شده است.